Novinky

Generátory hmly

Najnovší trend v oblasti aktívnej ochrany majetku a osôb sú generátory bezpečnostnej hmly. Tieto zariadenia v priebehu niekoľkých sekúnd vyplnia chránený priestor hmlou s nulovou viditeľnosťou. Vlámači neuvidia cieľ lúpeže, hmla aktívne ochráni predmety a tovar pred odcudzením.

Hmla pritom nepoškodzuje predmety v chránenom priestore, je zdravotne nezávadná pre človeka aj zvieratá, po vyvetraní nezanecháva žiadne stopy.

 

 

 

Plug & View kamery

Plug & View kamery sú určené na jednoduché monitorovanie určitého priestoru. Dodávame ich vo vyhotovení pre využitie vo vnútri objektov, ale aj pre exteriér. Všetky modely sú s IR nočným videním. Niektoré kamery sú vybavené aj mikrofónom a reproduktorom, čím je zabezpečené obojsmerné audio. Pre náročnejšie priestory ponúkame aj model s pohyblivým objektívom (pan, tilt).  Kamera sa v pár krokoch nainštaluje a pripojí k routeru. Po nainštalovaní mobilnej aplikácie do telefónu alebo tabletu budete mať možnosť sledovať napríklad dvor alebo záhradu pri rodinnom dome, či aktivitu domácich zvierat v čase, keď sú doma samé. Okrem živého obrazu sa dajú prezerať aj záznamy uložené na pamäťovej karte kamery.

 

Systém IP video vrátnika

Systém IP video vrátnika je veľmi podobný klasickému analógovému. Ponúka však naviac funkcionality, ktoré boli doteraz buď neriešiteľné, alebo často len s pomocou prídavných zariadení, ktoré výrazne navyšovali konečnú cenu. Ide najmä o ukladanie a prenos údajov, ako sú snímok návštevníka, odkaz návštevníka v prípade, že nikto nie je v objekte, ba dokonca aj nadviazanie komunikácie cez internetové pripojenie. Systém pozostávajúci z potrebného počtu dverných jednotiek a vnútorných LCD monitorov sa pomocou špeciálneho modulu pripojí do LAN siete. Po naprogramovaní modulu ostatné zabezpečí aplikácia v mobilných zariadeniach, ktoré sú voľne stiahnuteľné.